KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kierował bez uprawnień, z narkotykami i pod wpływem alkoholu

  Policjanci z Jarocina zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pomimo, że posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Po sprawdzeniu okazało się, że posiadał przy sobie narkotyki, a także jechał samochodem pod wpływem alkoholu. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Dzielnicowi pomogli poszkodowanemu w wypadku

  Byli na spotkaniu podczas obchodu rejonu. Usłyszeli huk i natychmiast zareagowali. Wybiegli na ulicę i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Potem wezwali służby ratownicze. Dzięki pomocy dzielnicowych z Jaraczewa, poszkodowany w wypadku otrzymał natychmiastową pomoc.

 3. Zlekceważył znak STOP, stracił prawo jazdy

  Niespełna miesiąc cieszył się swoim prawem jazdy. 22–letni mężczyzna stracił stracił je po tym, jak nie dostosował się do znaku STOP. Zignorowanie nakazu zatrzymania zakończyło się zderzeniem z innym, prawidłowo jadącym samochodem osobowym. Za popełnione wykroczenie policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Ukradł auto, po pościgu został zatrzymany przez Policję - Video

  Policjanci z Jarocina zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Został on zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu, chwilę po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

 6. Jedna kontrola, czterech z zarzutami narkotykowymi

  Cztery osoby w wieku od 28 do 35 lat usłyszały zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi. Zatrzymania to wynik kontroli drogowej przeprowadzonej przez policjantów prewencji. Za popełnione czyny podejrzanym mężczyznom grożą kary 3 i 10 lat pozbawienia wolności.

 7. Piraci drogowi stracili prawa jazdy za prędkość

  Dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym przekraczali o ponad 50 km/h. Zostali namierzeni przez policjantów. Ci zatrzymali im prawa jazdy i nałożyli mandaty karne. Brawura czy zupełny brak wyobraźni?

 8. Policyjne warsztaty dla uczniów

  Uczniowie klas II o z przysposobieniem policyjno - prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uczestniczyli w policyjnych warsztatach szkoleniowych w Kiekrzu. Nabyte doświadczenia i wspólnie spędzony czas ma zaowocować w przyszłości świadomymi decyzjami, szczególnie podczas wyboru swojej dalszej drogi po zakończeniu nauki w szkole.

 9. ASY BEZPIECZEŃSTWA- Dzielnicowy na medal

  Trwa plebiscyt ASY BEZPIECZEŃSTWA - Dzielnicowy na medal 2018 r. w trakcie którego wyróżnieni zostaną najlepsi dzielnicowi w Wielkopolsce.

 10. Po służbie zatrzymał złodzieja

  Po raz kolejny mundurowi z Jarocina udowodnili, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. W środę, będąc w czasie wolnym od służby na zakupach z rodziną, jarociński funkcjonariusz podjął interwencję wobec sprawcy kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu.