KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Prawa człowieka

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2018

  27 lipca 2018 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 40 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 2. PÓŁMARATON POD HASŁEM STOP DOPALACZOM - ZAPRASZAMY!!!

  9 września br. w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie RockRun Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Partnerem tego sportowego przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Organizatorzy wraz z insp. Krzysztofem Rzepczykiem - Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom. To sportowo – profilaktyczne wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki.

 3. Kolejne ludzkie tragedie na drogach

  Cztery osoby trafiły do szpitali w wyniku dwóch zdarzeń drogowych, które miały miejsce wczoraj na drodze krajowej nr 15 w Golinie. Do wypadków doszło w odstępie zaledwie czterech godzin. Droga w tym miejscu zablokowana była ponad 6 godzin.

 4. Zaopiekowali się porzuconymi psami, teraz szukają sprawcy

  Niecodzienną interwencję przeprowadzili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Policjanci zostali powiadomieni o wyrzuceniu z samochodu trzech psów. Do czasu przekazania psiaków przedstawicielom schroniska, zaopiekowali się nimi. Teraz szukają sprawcy tego czynu.

 5. Usłyszał zarzut spowodowania wypadku i nieudzielenia pomocy

  Policjanci z Jarocina zatrzymali sprawcę wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę w Kotlinie. Na drodze gminnej został znaleziony mężczyzna, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Sprawca wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia, usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 6. 99 rocznica powołania Polskiej Policji Państwowej

  „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powieżonem mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować, wszystkich obywateli kraju w równem mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. tak mi Panie Boże dopomóż. ”

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Ukradł auto, po pościgu został zatrzymany przez Policję - Video

  Policjanci z Jarocina zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Został on zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu, chwilę po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

 9. Święto Policji 2017

  21 lipca 2017 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 27 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 10. JAROCIŃSKA MUNDURÓWKA PO RAZ KOLEJNY W GRONIE LAUREATÓW

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie znalazła się w gronie 12 laureatów II edycji konkursu „Policjanci w służbie historii”. W nagrodę uczennice, których praca została wyróżniona, pojadą na wyjazd edukacyjny na Litwę, Łotwę i do Rosji.