Sukces jarocińskich policjantów w zawodach wędkarskich - NSZZP - KPP Jarocin

Sukces jarocińskich policjantów w zawodach wędkarskich

Na 2 i 5 pozycji uplasowali się policjanci z Jarocina, którzy wzięli udział w zawodach o Puchar Wodnika. Wędkarstwo to hobby, któremu obaj funkcjonariusze poświęcają swój czas wolny i odnoszą w nim spore sukcesy, także w zawodach ogólnopolskich.

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku w Pogorzelicy nad Wartą odbyły się XXI Zawody o „Puchar Wodnika”, organizowane przez Klub Spinningowy Wodnik z Ostrowa Wielkopolskiego.

W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników nie tylko z województwa wielkopolskiego ale także z lubuskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz kujawsko-pomorskiego. W trakcie odbywających się w upale kilkugodzinnych zmagań, udział wzięło także dwóch funkcjonariuszy z KPP Jarocin. Naszą jednostkę reprezentowali policjanci z Zespołu Dyżurnych st. asp. Leszek Grzech oraz sier. sztab. Mariusz Figaj.

Policjanci startowali w barwach Jarocińskiego Kluby Spinningowego Jar-Fish. W bardzo mocno obsadzonym turnieju nasi funkcjonariusze spisali się znakomicie i ostatecznie uplasowali się:

Leszek Grzech na II miejscu (1620 pkt) z stratą 40 pkt do zwycięzcy, a Mariusz Figaj na miejscu V (1150 pkt).

Koledze Leszkowi Grzechowi naprawdę niewiele zabrakło do zwycięstwa w turnieju. Obydwaj funkcjonariusze reprezentujący naszą jednostkę mają doświadczenie w podobnych zawodach, wielokrotnie zajmując w nich wysokie lokaty. Nasi reprezentanci zostali uhonorowani pamiątkowym pucharem i nagrodami rzeczowymi. Panowie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy.