KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Nie zatrzymał się do kontroli, usłyszał zarzuty

  Nawet na 5 lat może trafić do więzienia 26-latek, który zignorował policyjne sygnały nakazujące zatrzymanie się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekając przed patrolem popełnił nie tylko przestępstwo. Jego kilkukilometrowa ucieczka skumulowała też szereg wykroczeń.

 2. AMATOR CUDZEJ WŁASNOŚCI W REKACH MUNDUROWYCH

  Policjanci z Jarocina, w ciągu kilku godzin od kradzieży zatrzymali 55-letniego sprawcę tego przestępstwa. Odzyskali też skradzione przez niego mienie. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

 3. Trefne papierosy zabezpieczone w sklepie

  2800 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej oraz 4,5 kg. tytoniu zabezpieczyli policjanci Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą jarocińskiej komendy. Papierosy do sprzedaży w swoim sklepie w Jarocinie oferował 31-letni mężczyzna. Sprzedawcy grozi grzywna i przepadek mienia.

 4. Biegacze kontra dopalacze na Rock Run Jarocin

  Pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki odbył się III półmaraton Rock Run Jarocin 2017. Tradycyjnie już, przedsięwzięcie to odbyło się pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Na starcie biegów stanęło ponad 400 osób, w tym policjanci z kilku jednostek garnizonu wielkopolskiego.

 5. Okradał kolegów by mieć na paliwo

  Zarzuty kradzieży i niestosowania się do wyroku sądu usłyszał 21-latek z gminy Jarocin. Mężczyzna kradł, by mieć na paliwo do skutera, którym ma zakaz kierowania. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 6. POLSKA POLICJA DZIŚ - VIDEO

  Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.

 7. Alkoholowa libacja zakończona zarzutami

  Zarzut kradzieży oraz uszkodzenia mienia usłyszał 22-letni mieszkaniec Jarocina. Mężczyzna najpierw uszkodził lampy oświetleniowe na jednym z osiedli a następnie ukradł rower, którym wrócił do domu. Wartość zniszczonych lamp to 1 tyś. zł. Sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.

 8. Święto Policji 2017

  21 lipca 2017 r. w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. 27 funkcjonariuszy odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 9. Okradali hotele w całej Wielkopolsce, wpadli w Jarocinie

  Nawet na 10 lat mogą trafić do więzienia mężczyźni, którzy mają na swoim koncie usiłowanie włamania, oszustwa i kradzieże hotelowe na terenie całej Wielkopolski. Ich łupem padały głównie telewizory. W ręce mundurowych wpadli w Jarocinie. Trafili do aresztu a akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Jarocinie.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.