KPP Jarocin

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Areszt za usiłowanie zabójstwa

  Policjanci z Jarocina zatrzymali mężczyznę, który zaatakował dwie osoby, zadając im kilka ciosów młotkiem. 48-latek został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 2. Ukradł auto, po pościgu został zatrzymany przez Policję - Video

  Policjanci z Jarocina zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Został on zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu, chwilę po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

 3. Narkotyki ukrył w słoiku

  Jarocińscy kryminalni zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę zapakowaną w słoiki. Za ten czyn 27-latkowi, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Policyjna pomoc przyszła w porę

  Policjanci odnaleźli i przekazali pogotowiu ratunkowemu dwóch bezdomnych mężczyzn. Półprzytomni mężczyźni, z uwagi na bardzo niską temperaturę, mogliby nie przeżyć nocy, gdyby pomoc nie przyszła w porę.

 5. Oddali ponad 33 litry krwi

  74 krwiodawców, w tym przedstawiciele służb mundurowych, i ponad 33 litrów zebranej krwi to wynik akcji „spoKREWnieni służbą” przeprowadzonej wczoraj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

 6. Z marketu do aresztu

  Na 2 miesiące trafił do aresztu mężczyzna, który najpierw ukradł w sklepie alkohol, a następnie groził pozbawieniem życia ochroniarzowi za przerwanie ucieczki wraz z łupem. Zapłata za towar nie była jedynym o czym „zapomniał” zatrzymany. Jego pamięci umknęło też stawianie się na dozór policyjny za inne popełnione przestępstwa.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Rozbójnik zatrzymany kilkanaście minut po ataku na kobietę

  Trzy miesiące aresztu tymczasowego za usiłowanie rozboju. To środek zapobiegawczy zastosowany wobec 26-latka, który z czwartku na piątek, używając siły, chciał wyrwać torebkę mieszkance Jarocina. Kobieta zdołała się obronić powiadomić policję. Kilkanaście minut później agresor został zatrzymany. Za usiłowanie rozboju grozi mu kara do 12 lat więzienia. Zarzut podżegania usłyszał jego 34-letni kolega.

 9. Młodzieńcza brawura i utrata praw jazdy

  Ona prawo jazdy miała niespełna dwa lata, on zaledwie miesiąc. Niewiele doświadczenia za kierownicą za to pełna brawura podczas jazdy. Mężczyzna miała 126 km/h na liczniku, kobieta nieco mniej. Z taka prędkością oboje pędzili w obszarze zabudowanym.

 10. Areszt dla włamywacza do altanek

  Jarocińscy policjanci zatrzymali sprawcę włamań do altanek na terenie ogródków działkowych w Jarocinie. Łupem sprawcy padł różnego rodzaju sprzęt ogrodowy oraz wyposażenie altanek. Za swoje czyny zatrzymany odpowie przed sądem. Sprawca to recydywista - grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.